Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizde “Oy yoksa hizmet yok” deyip milleti açık açık tehdit etmek olmaz – Son Dakika Türkiye Haberleri


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ Hükümet Caddesi’nde düzenlenen mitinge katılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

Kendimizi ve projemizi Tekirdağlı kardeşlerimize tam olarak anlatamadık. Demek ki Tekirdağ’ı ikna etmekte yetersiz kaldık. Bu eksiğimizi 31 Mart seçimlerinde telafi etmeye var mıyız? Hata varsa düzeltecek, sıkıntı varsa giderecek, engeller varsa mutlaka aşacağız. Biz ayıran ve ayraştıran değil, birleştiren bir anlayışla siyaset yapıyoruz. Biz muhalefet gibi hatayı, kusuru, yanlışı, oy tercihinden dolayı seçmende değil daima kendimizde arıyoruz.

Bize oy versin ya da vermesin kullandığı oy ile demokrasimizin gücüne güç katan her br vatandaşımızın başımızın üzerinde yeri var.

CHP’YE SERT ELEŞTİRİLER

Bizde CHP gibi vatandaşa “Tıpış tıpış gideceksiniz oyunuzu vereceksiniz” gibi kibirli bir dil olamaz. Bizde “Oy yoksa hizmet yok” deyip milleti açık açık tehdit etmek olmaz.

Son seçim yenilgisinde de tüm faturayı Bay Kemal’e kestiler. Kendi partilerini yönetmeye yeterli görmediler. CHP’nin tarihi aynı zamanda milletin değerleriyle kavga etmenin tarihidir. Anadolu insanını hürmete layık bulmadılar. 

Bunların millete ve milli iradeye saygıları yok. İnşallah 31 Mart’ta sandıkları patlatcağımıza inanıyorum. Bunlarda tek parti dönemine özlem var. Vatandaşa tepeden bakma var. Seçim meydanlarında tutamayacakları sözleri tutmak var.Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*