Kadıköy’de öğrenci servisini kaçıran şüpheli yakalandı – Son Dakika Türkiye Haberleri


ŞOFÖR LASTİĞE BAKMAK İÇİN İNİYOR

Sokaktaki sitenin görevlisi Ahmet Tuğ, “Okul servisinin yanında duruyor, lastik patlak diyor. Şoför lastiğe bakmak için iniyor. Şüpheli de içindeki öğrencilerle birlikte aracı kaçırıyor. Bir süre gittikten sonra öğrenci ve hostesi indirip araçla birlikte gidiyor.” dedi. 

ÖĞRENCİLERİ İNDİRİYOR

Öğrencinin servise bindiği sitenin görevlisi Ahmet Develioğlu, “Bu apartmanın görevlisiyim burada oluyor. Çocuk servise bindikten sonra bir vatandaş servisin önünü keserek lastiğin patlak diyor. Şoför lastiğe bakmaya inince arabayı öğrencilerle birlikte alıp gidiyor. Göztepe civarında öğrencileri ve hostesi indiriyor. Servis aracıyla kaçıyor. Servis bulunmuş da vatandaş yakalandı mı bilmiyorum. Servis beklerken yaya olarak yanından geçmiş. İlkokul servisi Tuzla’daki okula götürecekti. Çok sayıda polis geldi kamera çalışması yaptı “diye konuştu.

“İÇİNDE OYUNCAKLAR VARDI”

Pendik’te servis aracının park edildiği mahallenin sakini Hasan Yıldırım, “Sabah 8’i çeyrek geçe geldiğimde orada minibüs duruyordu. Çalıntı dediler. İçinde çocukların kulaklıkları, oyuncakları vardı. Park lambaları yanıyordu. Polisler orayı kapatmıştı. Arabayı kaçırmışlar. Binaların oraya şerit çekiyorlardı” dedi. 

Polis ekiplerinin yakaladığı şüphelinin Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki sorgusu sürüyor.Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*