Depremde enkaz altında kalan Christian Atsu hayatını kaybetti

[ad_1]

Kahramanmaraş merkezli depremlerde enkaz altında kalan Christian Atsu’nun Türkiye haklarını elinde bulunduran Murat Uzunmehmet, Ganalı futbolcunun hayatını kaybettiğini açıkladı.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ilde yıkıcı etkilere sebebiyet veren depreme Hatay’da yakalanan Hatayspor’un Ganalı oyuncusu Christian Atsu’dan üzücü haber geldi. Depremin olduğu ilk günden bu yana kaldığı bina olan Rönesans Rezidans’ın enkaz altında kendisine ulaşılmaya çalışılan oyuncunun Türkiye temsilcisi menajer Murat Uzunmehmet 31 yaşındaki futbolcunun hayatını kaybettiğini söyledi.

Demirören Haber Ajansı’na konuyla ilgili bir açıklama yapan Uzunmehmet, “Atsu’nun cansız bedenine enkaz altında ulaşıldı. Şu anda hala daha eşyaları çıkarılıyor. Telefonu da bulundu” dedi.

SON MAÇTA GOLÜ ATTI, UÇAĞA BİNMEDİ

Radyospor’a konuşan Hatayspor idari menajeri Fatih İlek, deprem anında yaşananlar hakkında açıklamalarda bulumuştu. Kendi kaldıkları otelin de yıkıldığını belirten İlek, “Bizim kaldığımız otel de yıkıldı; ama biz çıkmayı başardık. 3 kişiydik. Otelden çıktıktan sonra, tesislere gittik. Volkan hoca futbolculara sahip çıktı. Sonrasında Taner Savut’u aradı. Tam net olmamakla birlikte sesini duymuş ve telefon kapanmıştı. Bu bize çok ümit vermişti. Kâbus gibi geliyor. Futbol şube sorumlusu Mehmet Güzel çok çaba sarf etti.” sözlerini dile getirdi.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*